Perşembe, 19 Nisan 2018
.
.
chevron_left chevron_right
Avrupa

Almanya'nın Freiburg kentinde bir anne, 9 yaşındaki oğlunu internet üzerinden tecavüz edilsin diye satışa çıkardı.

Freiburg Başsavcılık sözcüsü, eylemlerin ayrıntılarının soruşturulması gerekeceğini söyledi. Buna ek olarak, delillerin hala değerlendirildiğini ve bunun zaman alacağını, olası suçlamalar ya da davanın ne zaman açılacağının ise henüz belli olmadığını açıkladı.

4866 Toplam Gösterim
Almanya'nın Freiburg kentinde bir anne, 9 yaşındaki oğlunu internet üzerinden tecavüz edilsin diye satışa çıkardı.

10 Eylül 2017'de gizli bir araştırma ile çiftin sapıklığı ortaya çıktı. 47 yaşındaki anne ve 37 yaşındaki eşi de 9 yaşındaki çocuğa cinsel istismarda bulunup sonrada para karşılığında tecavüz edilmesi için başka erkeklere teklif etmiş.

Sekiz zanlının gözaltında olduğu ve bazılarının polise itiraf niteliğinde açıklamalar yaptığı öğrenildi. Başsavcı Michael Mächtel "Bazı açıklamalar yapıyorlar" dedi ancak ayrıntılardan bahsetmek istemediğini belirtti.

Eyalet Ceza Soruşturma Dairesi, bu davanın şu ana kadar en kötü çocuk cinsel istismar davası olduğunu belirtti. Çocuğun birkaç fail tarafından Freiburg ve çevresindeki birkaç yerde istismar ve tecavüz edildiğini açıkladı. Olayın 2015'ten 2017 yılı sonbaharına kadar sürdüğü düşünülüyor. Bu arada, çocuk devlet tarafından koruma altına alındı.

Eyalet Ceza Soruşturma Dairesine göre (LKA) bu, Baden-Württemberg eyaletinde şimdiye kadar çocuk cinsel istismarı konusunda en ciddi durum. Savcılık sözcüsü şüphelilerin birbirleriyle nasıl temasa geçtiğini açıklamaktan kaçındı.

Gözaltındaki sapık erkekler 32-49 yaşları arasında bulunuyor. Araştırmacılara göre, bunlar Freiburg, Schleswig-Holstein, İsviçre ve İspanya'dan geliyor, Almanya, Avusturya ve İspanya'da tutuklananlar mevcut. Tutuklananlardan bazıları benzer suçlardan dolayı hüküm giymiş suçlular. Şüpheliler arasında ayrıca (Bundeswehr) Alman ordusuna mensup 49 yaşındaki bir alman askeri de bulunuyor. Adı açıklanmayan bir ordu sözcüsü Perşembe günü bu haberi doğruladı.

Etiketler:
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE